O nas

Legal Debt zajmuje się profesjonalnym monitoringiem należności i windykacją wierzytelności masowych. Firma bazuje na wieloletnich doświadczeniach partnerów – European Business Consultant GMBH – Spółki działającej na międzynarodowym rynku finansowym oraz Kancelarii Prawnej Bożeny Grabskiej – specjalizującej się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym instytucji finansowych, w szczególności w sprawach związanych z restrukturyzacją oraz windykacją wierzytelności.

Legal Debt Sp. z o.o. prowadzi działalność opierając się na przepisach prawa, zasadach współżycia społecznego, wewnętrznych procedurach oraz instrukcjach, przestrzega wszelkich norm nakazujących regulowanie zaciągniętych zobowiązań.

W LEGAL DEBT STAWIAMY NA:

Profesjonalizm

Zatrudniamy pracowników z bogatym doświadczeniem w odzyskiwaniu należności na każdym etapie postępowania, co pozwala zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oparte na działalności European Business Consultant GmbH, Kancelarii Prawnej Bożeny Grabskiej oraz wysoko wykwalifikowanej kadry menedżerskiej.

Innowacyjność

W celu optymalizacji czasu oraz efektywności działań korzystamy z pełni profesjonalnego oprogramowania, w tym systemu Call Center, pozwalającego na masowe podejmowanie czynności i generowanie pism.

Rzetelność

Powierzone nam zadania wykonujemy precyzyjnie, realizując cele wyznaczone przez naszych Klientów. Dbamy o każdy aspekt procesu odzyskiwania wierzytelności.

Bezpieczeństwo

Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, a powierzone nam dane przechowujemy w sposób zapewniający całkowite bezpieczeństwo. Ponadto jesteśmy w trakcie wdrażania certyfikatu ISO 27001.

Elastyczność

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, proponując jak najbardziej korzystne i zadowalające rozwiązania, dostosowane do jego potrzeb.

Skuteczność

Stworzyliśmy nowatorskie zasady nadzoru nad przebiegiem procesu monitorowania i odzyskiwania wierzytelności, zapewniające osiąganie szybkich i efektywnych rezultatów.