O nas

Firma Legal Debt zajmuje się profesjonalnym monitoringiem i windykacją należności. Bazujemy na wieloletnich doświadczeniach naszych partnerów, jak również zatrudnionej w naszej firmie wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej i specjalistach w zakresie odzyskiwania należności.

Dla wierzyciela

Proces odzyskiwania należności dostosowujemy do wymagań naszych Klientów, zarówno pod kątem podejmowanych przez nas czynności windykacyjnych, jak i kwestii raportów, które chcieliby Państwo od nas otrzymywać. Przed rozpoczęciem obsługi spraw, proponujemy omówienie strategii i kluczowych aspektów całego procesu.

Dla dłużnika

Jeśli otrzymali Państwo wezwanie z naszej firmy, prosimy o niezwłoczny kontakt z pracownikami Legal Debt pod numerem 22 233 07 97. Zależy nam na osiągnięciu porozumienia – to najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno dla Państwa, jak i dla wierzyciela.

Kontakt

Im szybciej skontaktują się Państwo z naszą firmą, tym szybciej rozpoczniemy współpracę mającą na celu odzyskanie Państwa wierzytelności bądź osiągniecię porozumienia w spłacie zadłużenia.